Najważniejsze informacje o porcie:

Liczba miejsc do cumowania: 10 ( 5 rezydenckich boje zółte, 5 dla gości boje czerwone ) jednak większość miejsca do cumowania zajmują łodzie rybackie.

Opłata przystaniowa:

Opłata pobierana jest przez inkasenta Urzędu Miasta.
Nie pobiera się dodatkowych opłat od członków załogi.

Sanitariaty:

Sanitariaty oraz umywalki zlokalizowanie w budynku przy drorcu PKP.

Dostępność prądu elektrycznego:

Istnieje możliwość korzystania z prądu przy kei.

Dostępność wody:

Woda dostępna przy kei.

Parking:

Dostępny.

Zaopatrzenie:

Sklep spożywczy w odległości ok 500 m. na miejscu tawerna żeglarska-barek z możliwością zjedzenia posiłków, zakupu napojów i piwa.

Baza noclegowa:

Istnieje możliwość wynajęcia pokoju w pensjonacie sąsiadującym z portem.

Dodatkowe informacje:

Bank, bankomat przy sklepie biedronka, apteka, lekarz oraz poczta  znajdują się w rynku ok 0,5 km. od portu. przystanek PKS w odległości 0,7 km od portu. plaża z niestrzeżonym kąpieliskiem znajduje się w ok 0,3 km.od port. przy molo spaserowym, wszelkich informacji udziela na miejscu bosman portu, który zawsze chętnie pomoże w każdej sytuacji.

 

 

UWAGA: Ilość wolnych miejsc postojowych w porcie jest ograniczona - ze względu na stałych użytkowników i rybaków. Tel. do bosmanatu 55 243-72-19 urzęduje od godziny 7:00 do 19:00. Kanał VHF nr 10.

 

port

 

 

Port Frombork dawniej ...


 

Czy wiesz, że ...

Jacht motorowy, MY lub m/y, m. y. (ang.: motor yacht) – jacht którego głównym napędem jest silnik (napęd) mechaniczny. Często małe jachty motorowe błędnie nazywa się motorówkami. Wedle Polskiego Rejestru Statków motorówkę od jachtu motorowego odróżnia przeznaczenie. Jachty służą wyłącznie celom sportowym lub turystycznym.

logo

 

szanty

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości ze strony - ZAPISZ SIĘ !!