Hej. Znowu jesteśmy :-)

Po kilkumiesięcznej przerwie, z dumą ogłaszamy wznowienie działalności Morskiego Klubu Żeglarskiego Dal. Nowy rozdział w historii klubu rozpoczyna się z odświeżoną strukturą organizacyjną i zarejestrowanym w dniu 30-04-2024 stowarzyszeniem, gotowym do podjęcia nowych wyzwań i kontynuowania bogatych tradycji żeglarskich.

Morski Klub Żeglarski Dal, z wieloletnią tradycją i osiągnięciami na wodach Zalewu Wiślanego oraz Bałtyku, otwiera nowy rozdział. Stawiamy na kontynuację tradycji żeglarskich, które od lat kształtują charakter naszego klubu, jednocześnie wprowadzając nowoczesne podejście do zarządzania i rozwoju.

Zmiany w strukturze klubu są odpowiedzią na potrzeby naszych członków oraz ambicje związane z przyszłym rozwojem. Rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym jest krokiem, który pozwoli na lepsze zarządzanie zasobami klubu i otwarcie na nowe możliwości finansowania działalności.

Nowy zarząd, na czele z komandorem Piotrem Orłowskim, przejmuje stery, by prowadzić klub ku nowym horyzontom. W skład zarządu wchodzą również:

  • Marian Drabiński – vice-komandor
  • Urszula Jankowska – skarbnik
  • Andrzej Turkiewicz – sekretarz
  • Paweł Sołoducha – członek zarządu

W Morskim Klubie Żeglarskim Dal w Fromborku wiatr zawsze wieje w żagle. Dołącz do nas, by razem płynąć ku nowym przygodom!

Scroll to Top